Шольц назвав причину, через яку Німеччина уникає передачі Україні бойових танків

Канцлер Німеччини Олаф Шольц пояснив, чому уряд ФРН уникає передачі бойових танків Україні. За його словами, Берлін не має наміру діяти "поодинці". Про це Шольц сказав в інтерв'ю Tagesschau. Зокрема він заявив, що Німеччина підтримувала Україну "великою кількістю зброї", передають Патріоти України.

Багато з цього озброєння має вирішальне значення для бойових дій на сході України, вважає канцлер. "Факт залишається фактом, що ми не збираємося це робити (передавати танки Україні. – Ред.) поодинці. Виходить, що це саме той шлях, яким потрібно йти, і ніякий інший", – сказав Шольц.

Водночас глава німецького уряду висловив упевненість у тому, що ескалація з боку президента РФ Володимира Путіна показує, що глава Кремля не реалізує своїх планів.

За словами Шольца, Путін зазнав невдачі через спротив українців, а також через "дуже велику військову та фінансову підтримку, надану Україні друзями та союзниками, у тому числі Німеччиною".

"І ми завжди робили нашу підтримку дуже всебічною, але водночас стежили за тим, щоб між Росією та НАТО не було ескалації. І це саме той шлях, яким ми продовжуватимемо йти. Ми не визнаємо бутафорських референдумів, які зараз плануються. Росії не повинна і не зійде з рук спроба привласнити собі частину сусідньої країни", – заявив Шольц.

В Україні планують надати військовим право виїзду за кордон: Що відомо

четвер, 6 жовтень 2022, 6:29

В Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан, що введені через військову агресію Росії. Мобілізації підлягають чоловіки від 18 до 60 років. Їм заборонено виїздити за кордон, окрім деяких випадків, передають Патріоти України. У Верховній Раді ...

Почалася паніка: Наступ ЗСУ змушує російську армію втікати на східному та південному фронтах, - WP

четвер, 6 жовтень 2022, 6:24

Україна прагне повернути якомога більше своїх територій до того, як РФ кине в бій сотні тисяч мобілізованих росіян. Збройні сили України прискорили контрнаступ одразу на двох фронтах - східному та південному. Окупаційні війська Росії змушені відступати...