Шольц поділився своїми даними про втрати росіян на українському фронті

Шольц розповів про втрати росіян на фронті

Росія щомісяця втрачає на полі бою в Україні по 24 тисячі своїх солдатів. Про це у неділю, 26 травня, заявив німецький канцлер Олаф Шольц, повідомляє N-TV.

Він підкреслив, що люди гинуть - заради "імперіалістичної манії величі російського диктатора Володимира Путіна".

"Є цифра, яка говорить про 24 тисячі загиблих або важко поранених російських солдатів щомісяця. Все для імперіалістичної манії величі російського президента", - сказав Шольц.

Нагадаємо, за останніми даними українського Генштабу, російські втрати у війні проти України вже перевищили показник в 500 тисяч солдатів. Крім того, росіяни вже втратили 357 літаків, 7662 танків, 14803 іншої броньованої техніки.

Є виклики: Війна в Україні змусила Захід переосмислити концепт протиповітряної оборони, - Business Insider

середа, 24 червень 2026, 16:04

Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....

ЗСУ уразили унікальний завод на Уралі

середа, 24 червень 2026, 15:50

В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...