Шольц радо потирає руки: У Німеччині зросло число тих, хто проти збільшення поставок зброї Україні

У Німеччині збільшилось число громадян, які вважають, що постачання зброї Україні зайшло занадто далеко. Такими є результати опитування Deutschlandtrend, передають Патріоти України.

39% німців вважають виправданим нинішній обсяг постачання Німеччиною зброї Україні. У червні така думка зустрічалася на 3 відсоткові пункти частіше. При цьому 32% опитаних (+9 п.п, порівняно з червнем) вважають, що постачання Києву озброєнь зайшли надто далеко, і лише 23% (-6 п.п.) заявили, що їх можна було б збільшити.

Щодо санкцій, введених проти РФ, то їх досі вважають недостатніми 37% німців, хоча ця частка і знижується – у червні був 41%. 34% думають, що санкцій зараз стільки, скільки потрібно (прихильників такої точки зору поменшало на 3 п.п.), і 21% мешканців ФРН впевнені, що санкційна війна зайшла вже надто далеко (+6 відсоткових пунктів).

Таким чином, після п'яти місяців війни Росії проти України німці дещо охололи до ідеї підтримки останньої. Проте більшість із них все ще залишаються прихильними до неї, зазначають соціологи.

"Передумов немає": У Кремлі злякалися ймовірної зустрічі Путіна і Зеленського на саміті G20

вівторок, 9 серпень 2022, 13:52

В Офісі Президента не виключали, що Володимир Зеленський може відвідати саміт G20, якщо там буде владімір путін. У Кремлі одразу заявили: зустрічі не буде. Про це, пишуть російські ЗМІ, заявив речник Путіна, інформують Патріоти України. Також Пєсков об...

"Заява говорить сама за себе": У Кремлі відреагували на пропозицію Зеленського не пускати громадян РФ на Захід

вівторок, 9 серпень 2022, 13:28

Прессекретар російського диктатора Володимира Путіна Дмитро Пєсков у хамській манері відреагував на пропозицію президента України Володимира Зеленського не пускати громадян РФ на Захід. Про це повідомляє РІА "Новости", передають Патріоти України. «Заяв...