
Німецький канцлер Олаф Шольц (СДПН) заявив про намір провести чергову телефонну розмову з російським диктатором Володимиром Путіним. Однак у Кремлі відкинули таку можливість, передають Патріоти України.
Як пише Bild, на 38-му з'їзді протестантських церков у Нюрнберзі Шольц повідомив про необхідність підтримувати зв'язок з диктатором. Він вирішив пояснити Путіну, що "передумовою "справедливого миру" є виведення Росією своїх військ".
Канцлер зазначив, що вже говорив із російським лідером після початку війни. "Я маю намір зробити це знову найближчим часом", – заявив він.
В аудиторії Кірхентагу час від часу лунали вигуки "переговори". Шольц у відповідь вигукнув: "Вести переговори – це нормально. Питання в тому, хто з ким і про що веде переговори".
У відповідь на такі наміри німецького канцлера прессекретар Кремля Дмитро Пєсков коротко зазначив російським ЗМІ: "У Путіна поки що немає в планах телефонної розмови з Шольцем".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...