Шольц заявив, що Німеччина поки не планує брати участь у "коаліції винищувачів" для України, і назвав причину

Німеччина поки не має наміру приєднатися до коаліції щодо постачання західних винищувачів для України. Як повідомляє Tagesshau, про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц, зазначивши, що пріоритет в даний час має ППО України, передають Патріоти України.

Зокрема, відповідаючи на питання, чи буде Німеччина брати участь у запланованій міжнародній "коаліції винищувачів", канцлер відповів, що "питання не настільки актуальне".

Шольц сказав, що Німеччина концентрується на танках, боєприпасах, створенні "діючої системи ремонту" і протиповітряній обороні. Він підкреслив, що ці речі "дуже важливі" для здатності України захистити себе і Німеччина вже взяла на себе подальші зобов'язання в цих областях. Також він заявив, що на Німеччину ніхто не чинить тиску в дискусії про постачання винищувачів Україні.

СБУ затримала коригувальницю росіян, яка готувала нові атаки на об'єкти в Одеській області (фото)

п’ятниця, 22 вересень 2023, 11:44

В Одеській області затримали коригувальницю, яка готувала ворожі повітряні атаки по 9 об’єктах в регіоні. За даними слідства, жителька Чорноморська регулярно їздила маршрутним таксі територією регіону та фіксувала місця базування і переміщення українсь...

ЗСУ встановили вогневий контроль над трасою Бахмут - Горлівка й ускладнили логістику армії РФ, - Євлаш

п’ятниця, 22 вересень 2023, 11:28

Українські Збройні сили продовжують наступальні операції на Бахмутському напрямку та мають певні успіхи. Зокрема, їм вдалося встановили контроль над трасою Бахмут - Горлівка, що суттєво ускладнило рух і логістику окупантів, передають Патріоти України. ...