Шольц запропонував відправити німецьку зброю Україні прямо в зону бойових дій, але забув про "уточнення"

Федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що диктатор Кремля Володимир Путін має відповідати за все, що він влаштував в Україні. Для цього ФРН готова постачати ЗСУ свою зброю прямо в зону бойових дій, що суперечить вже практиці, що існує. Слова глави Бундестагу передає видання Der Spiegel, передають Патріоти України.

Також Німеччина має намір продовжити санкції проти РФ. "І це не єдине. Залишається гуманітарна, економічна та фінансова підтримка України. І, отже, також постачання зброї до такої зони бойових дій — те, чого ми ніколи не робили як Федеративна Республіка", – зазначив голова німецького уряду.

Шольц також додав, що ФРН намагається підтримувати солідарність зі слабкими. І в цьому випадку Україна виступає саме як держава, яку хоче узурпувати "друга армію світу". "Ми вирішили допомогти жертвам цієї агресивної війни, щоб несправедливість не перемогла право, щоб груба сила не взяла гору як засіб політики", – зауважив канцлер.

Сніданок під обстрілом: Бійці ЗСУ показали, як готують їжу на передовій

вівторок, 28 червень 2022, 0:29

Воїни Збройних сил, які захищають Україну на найгарячіших напрямках фронту, встигають не тільки воювати, а й знаходять час для жартів, без яких, кажуть, на війні неможливо. Вони поділилися позитивними кадрами із приготування сніданку, передають Патріот...

"Дуже люті бої": Експерт назвав сценарій розвитку війни України з Росією

вівторок, 28 червень 2022, 0:26

Військовий експерт Михайло Самусь вважає, що в майбутньому в Україні під час війни з Російською Федерацією триватимуть дуже люті бої на Донбасі, а також він сподівається на позитивні зміни в Херсоні та на Мелітопольському напрямку, передають Патріоти ...