Шольц заступився за "хороших" росіян і заявив, що Німеччина не припинить видачу шенгенських віз

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заступився за "хороших" росіян. Він заявив, що Німеччина не припинить видачу шенгенських віз громадянам РФ. Про це повідомляє російське пропагандистське інформагентство "DW". За словами Шольца, відповідальність за війну в Україні нібито несе керівництво РФ, а не прості громадяни передають Патріоти України.

"Тому я важко уявляю собі такі роздуми", – сказав канцлер, коментуючи можливість заборони на візи для російських громадян.

Він додав, що ЄС раніше ухвалив рішення "про масштабні санкції" проти Росії, які "зачіпають багатьох, багатьох конкретних людей, олігархів, які підтримують владні структури Росії".

"Ми це, напевно, продовжуватимемо", – запевнив Шольц. За його словами, заборона на візи послабила б ефективність санкцій, "якби вони були спрямовані проти всіх, включно з невинними".

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський закликав країни Заходу заборонити в'їзд громадянам Росії. На його думку, це має стосуватися всіх росіян, навіть "хороших", які залишили територію країни-агресора через незгоду з політикою російського диктатора Володимира Путіна.

Підозрюють генерала: У Росії шукають 1,5 млн комплектів зниклої військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:33

На складах пунктів прийому особового складу Збройних сил РФ кудись зникли 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив депутат Держдуми від Забайкалля Андрій Гурулєв, передають Патріоти України. "У нас сьогодні проблеми то з формою, то ще з чи...

В ЗСУ офіційно підтвердили звільнення села Торське Донецької області

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:29

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив визволення села Торське Донецької області, передають Патріоти України. "Наші військові взяли село Торське, розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи супротивника,...