Шоста річниця подвигу "Гетьмана Сагайдачного": Це стало символом вірності і надихнуло націю у важкі дні окупації Криму

Шість років тому, коли екіпажі та кораблі ВМСУ у Криму один за одним потрапляли у руки російських загарбників, найбільший та найновіший з них, фрегат «Гетьман Сагайдачний» повертався через турецькі протоки до Чорного моря, нагадують Патріоти України. Всі затаїв подих чекали, куди візьме курс екіпаж. У рідний, але вже загарбаний Севастополь, чи Одесу, де поспіхом збиралися судна та військові моряки, котрим вдалося уникнути російського полону.

Щоб розвіяти всі сумніви, на палубі «Сагайдачного» бійці ВМСУ подали візуальний сигнал, котрий зрозуміли усі. Екіпаж залишився вірним народові і країні до кінця.

Як це було, нагадав Vitauskas на своїй сторінці в Twitter. "Новітня історія України у фото", - написав блогер. Оприлюднивши фото флагмана ВМС України, яке було зроблено 28 лютого 2014 року. На той момент війська РФ під виглядом "зелених чоловічків" вже зайшли в Крим. "Шість років тому фрегат" Гетьман Сагайдачний "повертався з Середземного моря. Українці стежили, куди піде корабель - в захоплений окупантами Крим або в Одесу. При проходженні Дарданелл екіпаж вишикувався на палубі у вигляді абревіатури" UA ".

Ситуація з коронавірусом на території ОРДЛО: міфи та загрози для України

п’ятниця, 3 квітень 2020, 22:10

Інформація Головного управління розвідки Міноборони України про те, що в ОРДЛО у 7-й лікарні Луганська від коронавірусу померли 9 осіб, не відповідає дійсності. Ця лікарня не входить у перелік шести інфекційних стаціонарів, які сьогодні розгорнуті на тери

"Свинарчуки" Зеленського: Брат Єрмака на допиті казав про "провокації" та "спецслужби"

п’ятниця, 3 квітень 2020, 21:14

Денис Єрмак заявив, нібито готовий співпрацювати із слідством. Брат керівника Офісу президента Денис Єрмак розповів подробиці про свій допит в НАБУ. Про це Єрмак написав у Facebook, передають Патріоти України. "Допит в НАБУ був сьогодні, допитували мен...