
«Навкруги міста заблокована дорога на Суми, на Батурин. Крім того, підірвано міст через річку Сейм на Батурин), зруйновано міст через Десну в Пирогівці. Ворог намагається створити понтонну переправу, але поки що йому це не вдається. Навколо міст створено блок-пости, — повідомив мер Микола Нога. - Ми зайняли кругову оборону. Блок-пости пропускають необхідні автомобілі, ми допомагаємо Новгород-Сіверському завезти хліб, бо він залишився без таких харчів. Зараз виїхали автобуси у напрямку Ніжина, де наші громадяни знаходяться цілу добу, бо обмежений рух залізничного транспорту, потяги поки що їздять тільки до Ніжина».
На даний час внаслідок обстрілів російського окупанта у Шостці поранені 6 військових. Один з них в тяжкому стані. Всі перебувають у лікарні.
Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...
Українські дрони-перехоплювачі наразі не можуть системно протидіяти російським реактивним безпілотникам, адже мають недостатню швидкість. Перехоплення таких цілей поки що залежить переважно від досвіду операторів, їхніх навичок та сприятливих обставин...