
"Ростех" заборонив всім своїм співробітникам, включаючи організації, що входять до держкорпорації, користуватися iPhone або будь-якою іншою технікою виробництва Apple, інформують Патріоти України.
Як повідомляє РИА Новости з посиланням на прес-службу "Ростеха", заборона на використання iPhone поширюється також на співробітників "Швабе", яка входить до "Ростеху" та відповідає за розробку і виробництво оптико-електронних систем. За офіційною версією йдеться про заборону на використання iPhone "в службових цілях".
"Вводиться повна заборона на використання в роботі техніки американського виробника", - повідомили в держкорпорації агресора, зазначивши, що поки обмеження стосуються лише компанії "Швабе". За інформацією росЗМІ, заборона пов'язана з оприлюдненою ФСБ інформацією про співпрацю Apple з американською розвідкою і про стеження за російськими дипломатами через заражені iPhone.
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...