Шпигували на оборонному заводі Миколаївщини: СБУ викрила осередок інформаторів РФ (відео)

Контррозвідка Служби безпеки провела багатоетапну спецоперацію, у результаті якої на Миколаївщині нейтралізовано агентурну мережу головного управління генштабу Збройних сил РФ. Про це повідомили в Миколаївській обласній прокуратурі та СБУ, передають Патріоти України.

Затримано трьох мешканців Миколаєва та мешканця Очакова. Їм повідомлено про підозру в державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану, та несанкціонованому поширенні інформації про розташування Збройних Сил України.

За даними слідства, проросійськи налаштований 59-річний мешканець Миколаєва – колишній військовий льотчик та на цей час працівник одного з оборонних підприємств, добровільно вступив у злочинну змову з представником держави-агресора.

На завдання куратора він збирав, аналізував та передавав відомості про військові об’єкти, озброєння та військову техніку, розташування особового складу ЗС України та іншої інформації із зазначенням географічних координат для ідентифікації місцевості.

Для виконання завдань він створив мережу з однодумців, до якої залучив 57-річного працівника одного з департаментів Миколаївської міської ради, 59-річну заступницю керівника німецько-українського благодійного фонду та свого товариша по службі – 55-річного військового пенсіонера. Від них він отримував всю необхідну інформацію, яку передавав куратору.

"Історія розсудить": У Китаї зробили чергову розмиту заяву про ситуацію в Україні

четвер, 22 лютий 2024, 15:56

Міністр закордонних справ Китаю Ван І заявив, що "історія розсудить усі нюанси української кризи". За його словами, наразі найголовніше - припинити бойові дії. Ця заява з’явилася на офіційному сайті профільного відомства, передають Патріоти України.

Зеленський вніс у Раду законопроєкт про демобілізацію строковиків: Що передбачає

четвер, 22 лютий 2024, 15:49

Президент Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт про звільнення в запас строковиків після завершення терміну військової служби під час воєнного стану, передають Патріоти України. Джерело: картка законопроєкту №11035 на сайті па...