Шпигував на користь РФ: У Німеччині судять підполковника запасу

У німецькому місті Дюссельдорф відбувся суд над резервістом німецької армії за звинуваченням у наданні секретної військової інформації Росії, інформують Патріоти України.

За даними інформагентства dpa, прокурори стверджують, що 65-річний підполковник запасу, якого відповідно до німецьких правил конфіденційності називали тільки Ральф Г., з 2014 року працював на російську військову розвідку - ГРУ РФ.

Повідомляється, що обвинувачений працював в американській компанії і постачав ГРУ інформацію з публічних і непублічних джерел, включаючи приватні контактні дані високопоставлених німецьких військових. За словами прокурора, він також надав ГРУ "огляд політики безпеки і оборони США і їх західних союзників".

Федеральні прокурори стверджують, що обвинувачений знав, що працює на російську розвідку. Допомагати їй, мабуть безкоштовно, його спонукала симпатія до Росії, зазначило агентство. Військова контррозвідка Німеччини запідозрила Ральфа Г. в шпигунській діяльності в 2018 році, проте обшук в його будинку провели тільки два роки по тому.

Прес-служба регіонального суду Дюссельдорфа повідомила, що обвинувачений частково визнав висунуті проти нього звинувачення напередодні судового процесу. Адвокат обвинуваченого сказав, що його клієнт також публічно відповість на звинувачення в ході судового процесу.

За останній час у Німеччині виявили кілька людей, підозрюваних у роботі на російську розвідку.


Кремль призначив верховного гауляйтера анексованих територій України

четвер, 6 жовтень 2022, 7:00

У Росії призначили куратора незаконно анексованих територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. Про це пише російська РБК. . Прем'єр-міністр РФ Михайло Мішустін підписав указ про те, що «розвитком нових територій» керуватиме ...

Під Путіним "захитається крісло", в РФ починається війна всіх проти всіх, - експерт

четвер, 6 жовтень 2022, 6:53

Після провалів на Харківщині, втрати Лиману і систематичної втрати територій на Херсонщині у країні-агресорці Росії починають шукати винних у своїх бідах. У РФ незадоволені поразками, і всередині держави посилюються внутрішні протиріччя, передають Пат...