
На Донбасі під час бойових дій 26 жовтня, незважаючи на обстріли з боку бойовиків, втрат серед військовослужбовців ООС не було, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу Операції Об'єднаних сил. Всього за добу збройні формування Російської Федерації та її найманці 21 раз порушили режим припинення вогню.
"Противник обстрілював позиції підрозділів Об'єднаних сил із заборонених мінськими домовленостями мінометів калібру 120 і 82 мм, а також гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї", – заявили в штабі.
У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "СХІД" противник зробив 7 обстрілів:
У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "ПІВНІЧ" противник зробив 14 обстрілів:
З початку цього періоду збройні формування Російської Федерації та її найманці 3 рази порушили режим припинення вогню.
Все обстріли зафіксовані в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "ПІВНІЧ":
Протягом поточної доби втрат внаслідок ворожих обстрілів серед особового складу Об'єднаних сил не зафіксовано.
Сили оборони України уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс Панцирь-С1 у Феодосії та автомобільний пором Петропавловськ у районі Керчі в тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у суботу, 27 червня, передають Патріоти Укр...
Масовані атаки українських безпілотників перевантажують російську ППО та вже вивели з ладу близько 20% нафтопереробних потужностей РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Wall Street Journal. Ефективність далекобійних ударів. Збільшення кіль...