
Упродовж поточної доби збройні формування Російської Федерації сім разів порушили режим припинення вогню. Противник обстріляв наші позиції з заборонених мінськими домовленостями мінометів калібру 82 мм, озброєння БМП-1, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї. Однак не зважаючи на всі зусилля окупантів, повідомляють
Патріоти України з посиланням пресцентр штабу ООС.
У вечірньому зведенні зазначається: "В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" було скоєно чотири обстріли, а саме:
- поблизу Красногорівки - зі станкового протитанкового гранатомета;
- в районі населеного пункту Березове - зі станкового протитанкового гранатомета і великокаліберних кулеметів;
- поруч із Мар'їнкою - зі станкового протитанкового гранатомета;
- поблизу Павлополя - з автоматичного станкового гранатомета, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.
Три обстріли було зафіксовано в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ", а саме:
- неподалік Новоолександрівки - з мінометів калібру 82 мм - 4 міни;
- поруч із Кримським - з 82-мм мінометів - 10 мін і озброєння БМП-1;
- поблизу Новотошківського - з мінометів калібру 82 мм - 11 мін і станкового протитанкового гранатомета.
Сьогодні, 24 березня, внаслідок ворожих обстрілів втрат серед військовослужбовців Об'єднаних сил немає.
Підрозділи Об'єднаних сил, які обороняються, використовували наявні вогневі засоби і дали збройним формуванням Російської Федерації адекватну відповідь".
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:
ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...