Штаб ООС повідомив гарну новину з Донбасу

Незважаючи на інтенсивний як для "перемир'я" обстріл українських позицій, ворогу не вдалося завдати втрат оборонцям України

За минулу добу бойовики 23 рази порушили режим припинення вогню на Донбасі, українські військовослужбовці не постраждали, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресцентр штабу операції Об'єднаних сил.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" противник здійснив 11 обстрілів позицій Об'єднаних сил. Зокрема, тричі неподалік від Мар'їнки - з гранатометів різних систем і стрілецької зброї; двічі поблизу Лебединського та Павлополя - зі станкових протитанкових гранатометів і стрілецької зброї; двічі неподалік Водяного - з гранатометів різних систем, поблизу Новотроїцького - з автоматичного гранатомета та стрілецької зброї, поблизу Новогнатівки - зі стрілецької зброї.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" противник здійснив 12 обстрілів позицій Об'єднаних сил. Зокрема, шість разів поблизу Новолуганського - з мінометів калібру 82 мм, а також із гранатометів різних систем і стрілецької зброї; двічі неподалік від Новгородського - з міномета 120 мм, а також із гранатометів різних систем і стрілецької зброї; поблизу Троїцького - з мінометів калібру 120 мм і 82 мм; неподалік Новотошківського - з мінометів калібру 82 мм, а також зі стрілецької зброї; поблизу станції Кіндрашівська - з міномета калібру 82 мм; поблизу Луганського - з міномета калібру 82 мм, а також із гранатометів різних систем та стрілецької зброї.

"Де Ленін впав, стоятиме Мазепа": Зеленський анонсував появу пам'ятника гетьману, від котрого російська імперія скаженіє більше 300 років, на культовій локації Києва

неділя, 28 червень 2026, 15:08

Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...

Пропаганда захлинається від захоплення: Росія вперше за 29 років повернула до ладу найбільший бойовий корабель у світі

неділя, 28 червень 2026, 14:54

26 червня 2026 року було підтверджено повернення атомного ракетного крейсера "Адмірал Нахімов" класу "Кіров" Військово-морського флоту Росії до рідного порту Сєвероморськ – вперше за 29 років перебування поза ладом на модернізації, передають Патріоти У...