Штепи бувають різні: Весільний фотограф, котрий переміг директора "Мотор Січі", екс-регіонала, споконвічного нардепа Богуслаєва, розповів, чим займатиметься в Раді

Весільний фотограф Сергій Штепа (“Слуга народу”), який переміг на 77 окрузі в Запоріжжі колишнього “регіонала”, керівника “Мотор Січі” В’ячеслава Богуслаєва, розповів, що планує працювати в комітеті з транспорту або в комітеті культури.

“Я планую працювати в комітеті транспорту або в комітеті культури. Мої законопроекти були пов’язані з розмитненням автомобілів, а також з відповідальністю органів влади за технічний стан доріг. Це дуже близька для мене тема, бо я сам водій. Кожного дня багато їжджу і бачу ті проблеми, з якими стикаються звичайні люди”, – сказав він в інтерв’ю “Главкому”.

Також Штепа вважає, що найперший закон, який має прийняти Верховна Рада нового скликання, це закон про скасування депутатської недоторканності.

Хіти тижня. "Гра на останні штани": Москва отримає військово-морську базу в Венесуелі

субота, 17 серпень 2019, 23:55

Путін все ще сподівається "підвищенням ставок" змусити Захід капітулювати, появою ВМС РФ в Карибському морі посіяти паніку у американців, і змусити віддати Кремлю "його" - пострадянський простір. Одне лихо - у недонадімперії ВМС у обмаль ресурсів.

Хіти тижня. Братня могила творців "диво-зброї" Путіна: Американці зняли з космосу підірвану баржу поблизу Архангельська

субота, 17 серпень 2019, 23:05

Платформа знаходиться приблизно в чотирьох кілометрах від полігону Ненокса. Кеттл зазначає, що баржа, де, ймовірно, міг статися вибух, як і збирач радіоактивних відходів «Серебрянка», були розгорнуті незадовго до 8 серпня, а на березі біля полігону зна...