Штірліц відпочиває, Мюллер звітує: ЗСУ на Донбасі знищили дві новітні російські станції РЕБ (відео)

Обидві знищені системи працюють у зв’язці. «ТОРН» - веде розвідку, а «Житель» здійснює придушення.
РЕБ окупантів було успішно знищено. Фото: defence-ua.com.

Сьогодні, 2 липня, оприлюднені відеофакти ураження на Донбасі російського розвідувального пункту до складу якого входили новітні станції радіоелектронної розвідки та боротьби. Відеофакт знищення ворожих цілей опублікував офіцер ЗСУ, який пише у Facebook під псевдонімом Dmitriy Müller, повідомляють Патріоти України.

У описі до відео автор вказав, що одним з підрозділів ЗСУ 29 червня 2019 поблизу населеного пункту Майорове (Донецька область) було знищено дві російські станції розвідки «ТОРН-МД». Повідомляється, що волонтери InformNapalm по власним каналам перехоплення інформації зафіксували 29 червня, що ураження насправді відбулося, проте мова може йти про два різних комплекси.

Один з яких насправді сучасний російський автоматизований мобільний комплекс радіоконтролю тактичного призначення «ТОРН-МД», а другий – російська станція перешкод Р-330Ж «Житель». Обидві ці системи працюють у зв’язці. «ТОРН» - веде розвідку, а «Житель» здійснює придушення. Тримати два комплекси «ТОРН» на одній позиції немає сенсу, це ще один факт на користь інсайдерських джерел InformNapalm.

Зазначається, що ці технічні засоби є складними комплексами, якими можуть керувати виключно фахівці. Тому можна вважати, що крім ураження коштовних систем противника могли бути знищені й кадрові російські військовослужбовці. Також волонтери InformNapalm провели геолокацію по вказаному відео і визначили точні координати знищення цих російських систем: 47°29’50.2″N 37°58’31.6″E.

Джерело: InformNapalm

Найкращий стрілець ЗСУ заявив, що хотів би знищити ворога номер один - Путіна (фото)

четвер, 24 червень 2021, 8:17

Військовослужбовець з позивним "Курт", який є найкращим стрільцем Збройних сил України, назвав свого ворога номер один. Це президент Росії Володимир Путін, передають Патріоти України. Боєць, який служить снайпером в одному з окремих розвідувальних бат...

Негативний відбір, або Путіну потрібні в "боярах" ідіоти: У Росії глава міськдуми з посмішкою привітала зі "святом" початку Другої світової війни в СРСР (відео)

четвер, 24 червень 2021, 7:10

Міська глава Рязані (РФ), голова місцевої думи Юлія Рокотянська публічно назвала "святом" день вторгнення нацистської Німеччини в СРСР і з посмішкою привітала з цією датою депутатів. Пізніше жінка виправдалася тим, що "обмовилася", зазначають Патріоти ...