"Шторм-Z" уже не той: З полігону під Бєлгородом втекли дві групи мобілізованих зеків

Завербовані до армії Путіна сидільці добре усвідомлюють, якщо в боях під Харковом, куди їх спрямовують, кидають на м'ясні штурми елітні підрозділи десанту та морпіхів, то їх, штрафників, вже точно ніщо не врятує

Дев'ять зеків-окупантів втекли з полігону у Бєлгородській області РФ. Шість ув'язнених втекли з полігону у Корочанському районі у п'ятницю, 26 липня. Ще троє втекли в суботу, 27 липня, інформують Патріоти України з посиланням на місцеве видання "Пепел".

Згідно з орієнтуванням, один із в'язнів сидів за вбивство, другий - за завдання тяжких тілесних, третій - за незаконне позбавлення волі. Інші сиділи за м'якшими статтями.

Почався "відлов": у Росії примусом мобілізують боржників і колишніх ув'язнених – "Атеш"

понеділок, 22 червень 2026, 10:35

У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...

Крим на межі? Експерт розповів про паливну кризу та провал курортного сезону. на який так сподівались окупанти

понеділок, 22 червень 2026, 10:27

Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун, передають Патріоти України з посиланням на. За його словами, після запровадження обме...