"Штрафбати" Путіна першими кинули у відкриті бої в глибокому тилу: ФСБ Росії закидала в Україну "злодіїв у законі"

ФСБ Росії спеціально закидала в Україну "злодіїв в законі". Це робили для того, щоб дестабілізувати ситуацію в державі. Ще кілька років тому Україна була однією з найбільш привабливих місць для "злодіїв в законі". Про це розповів глава правоохоронного комітету Верховної Ради Денис Монастирський, зазначають Патріоти України.

ФСБ Росії закидало в Україну "злодіїв в законі"

За словами Монастирського, з 2014 року в Україні було "засилля криміналітету з російським корінням". Ба більше, він переконаний, що до цього доклали руку спецслужби Кремля.

Завдяки ФСБ Росії багато "злодіїв у законі" спеціально закидалися, делегувалися до України, щоб дестабілізувати ситуацію,
– заявив Денис Монастирський.

До речі, він запевнив, що кілька років тому Україна була одним з топових місць для "злодіїв в законі", але зараз ситуація змінилася. За інформацією політика, зараз "злодії в законі" їдуть до інших країн, скажімо популярною є Туреччина.

"Але буквально два роки тому найпопулярнішою країною Європи була Україна, куди їхали "злодії в законі", – розповів Монастирський.

Сім'ям поліцейських загрожує небезпека, – Монастирський

"Зараз керівникам тих служб в поліції, які займалися і продовжують займатися розробкою цього процесу (боротьбою зі "злодіями в законі", – 24 канал), виділена державна охорона, їх сім'ям загрожує небезпека. Реально надходить маса погроз", – запевнив глава правоохоронного комітету Ради.

Він додав, що було "дуже важливо знешкодити саме ватажків".

З архіву ПУ. "Ніхто не втік": Українські військові на Донбасі знищили мінометну позицію та будинок з окупантами (відео)

четвер, 24 червень 2021, 16:00

Розвідка встановила точне місцезнаходження позиції ворога, після чого її було знищено. Українські військові показали, як знищили в районі проведення Операції об'єднаних сил мінометну позицію терористів та будівлю, у якій перебував ворог. Відповідне від...

Відповідь Х**лу не забаралась: У Міноборони Британії заявили, що їх флоту "не завадять" ходити біля берегів Криму

четвер, 24 червень 2021, 14:39

Міністр оборони Великобританії Бен Уоллес заявив, що флоту країни "не завадять" ходити біля берегів анексованого Росією Криму. Він підкреслив, що королівський флот завжди буде дотримуватися міжнародного морського права. Про це глава Міноборони королівс...