Штурм ворожих окопів: Бійці ССО "Азов" показали кадри бою з окупантами від першої особи (відео)

Бійці київського підрозділу ССО "Азов" опублікували унікальні кадри битви проти російських окупантів від першої особи. На відео показується перестрілка і штурм ворожих позицій. Ролик опублікували в офіційному Telegram-каналі Стратегічного командування ЗСУ, передають Патріоти України.

Нарізка кадрів показує, як "азовці" вели вогонь проти рашистів у лісопосадці. Окопи ворога знаходилися в тридцяти метрах з двох сторін від українських захисників.

Спочатку наші воїни стріляли, ховаючись за деревами. А потім вони пішли на штурм позицій окупантів і наказали противникам здаватися. В результаті бою вдалося сформувати "загін двохсотих", тобто росіяни зазнали втрат. Ще сімох рашистів бійці ССО "Азов" взяли в полон.


В Україні ліквідували окупанта із Мурманська, який "пропагував" тверезий спосіб життя, але сам любив випити

вівторок, 9 серпень 2022, 14:27

На війні в Україні знайшов свою смерть ще один контрактник російської армії - Євген Бердников. На батьківщині окупант був активістом, який нібито пропагував тверезий спосіб життя, хоч сам любив випити. Про це повідомив у Facebook засновник міжнародної ...

Наступ росіян на півдні України тактично вигідний для ЗСУ: Ізраїльський офіцер вказав на нюанси

вівторок, 9 серпень 2022, 14:25

Ізраїльський військовий Віктор Верцнер назвав фактор, який спричинить знищення рашистів на Херсонщині. Його цитує "Еспресо", передають Патріоти України. "Зараз ситуація на фронтах виглядає більше, як боротьба за ініціативу. На мою думку, на цьому етапі...