
Миколаївська 36-а Окрема бригада морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білінського повідомила про завдання ударів по окупантах під Вовчанськом у Харківській області,
передають Патріоти України.На півторахвилинному відео оператори БПЛА 36-ї ОБМП та артилерія "Чорного батальйону" серією ударів знищили російську штурмову групу.
На перших кадрах можна помітити одразу п'ять окупантів, на яких з дрона скинули бомбу, ліквідувавши частину ворожої групи. Далі оператори БПЛА влаштували полювання на російських загарбників, що супротивнику довелось рятуватися. Штурмовикам не вдалося втекти ні бігом, ні рачки, на їхні голови скидали як снаряди, так і гранати.
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: