Штурмовикам українських ВПС буде де розгулятися: ЗСУ знищили ще російський "Панцир" і чотири системи С-300, - ОК "Південь"

ЗСУ на півдні знищили чотири російські зенітно-ракетні системи С-300 і зенітно-ракетний гарматний комплекс "Панцир-С1". Таким чином на південному напрямку ворогу не залишають можливості відновити своєї ППО, що вже не може ефективно прикривати війська, передають Патріоти України.

Також протягом доби гарантовано знищені 122-х мм гаубиця, ворожий безпілотник-розвідник, броньована та автомобільна техніка, черговий польовий склад боєприпасів. 72 окупанти ліквідовані.

ЗСУ завдали 9 ударів по трьох опорних пунктах, чотирьох скупченнях ворога, озброєння та техніки, по одному складу боєприпасів та радіолокаційній станції. Наші війська виконали понад 200 вогневих завдань, зокрема по силах ППО противника.

Після 52 місяців окупації: Ворог тікає з Кінбурнської коси. Над півостровом замайорів прапор України (відео)

четвер, 25 червень 2026, 14:32

Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...

Смерть "Шахедам": У Латвії лише за рік збудували завод з виробництва ракет ППО Mark I

четвер, 25 червень 2026, 14:18

У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...