"Штурмовики неудачно штурмовали, очень много погибших": Окупант із донькою обговорили останні втрати росіян (аудіо)

Російський окупант спілкувався з дочкою. Вони обговорили втрати російських військових. Розмову оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

«Штурмовики неудачно штурмовали, очень много погибших в штурме, около 60-ти», – каже донька.

На це батько відповідає, що теж міг бути в числі загиблих. Росіянка заперечує, мовляв, мобілізованих не мають права відправляти на штурми. Вона також хоче відправити звернення до президента Володимира Путіна з проханням роз’яснити, на які виплати та пільги мають право мобілізовані.

Крім того, дочка розповідає батькові, що чоловік знайомої пішов у «Вагнер», бо сподівається таким чином заробити грошей.

Росія втрачає вплив: ще один "партнер" відвернувся від Кремля, - Newsweek

субота, 30 вересень 2023, 5:00

Росія втрачає вплив на своїх сусідів через військове вторгнення в Україну. Про це заявив економіст і науковий співробітник програми з Росії та Євразії британського аналітичного центру Chatham House Тімоті Еш, коментуючи слова президента Казахстану Каси...

Погар в Погарі: Слідом за Курщиною удар з повітря по електрооб'єкту зазнала і Брянська область

субота, 30 вересень 2023, 3:25

В Росії, в Брянській області заявили про вибухи та пожежу. Про це у суботу, 30 вересня, пишуть російські ЗМІ. . "Вибух на електропідстанції у селищі Погар Брянської області. Воно знаходиться за 30 кілометрів від кордону з Україною", - повідомляють в м...