Штурмовики "Шторм Z" страшно розлючені "кідалавам" й записали відеозвернення до Путіна, типу "страдалі, ваєвалі..." (відео)

Останнім часом російські злочинці з загону "Шторм Z" почали висловлювати своє невдоволення владі і, в тому числі Путіну, і просять диктатора РФ розібратися з тим, як до них ставляться в Росії.

В оприлюдненому ресурсом повідомленні йдеться: "Дощові черв'яки, вони ж зеки-недобитки просять недофюрера розібратися, чому чинуші в кабінетах "хамськи" штовхають "спецконтингент".

Зокрема, колишні ув'язнені на записаному відео стверджують, що держава їх "кинула" і нібито вони не мають права на отримання ні пільг, ні грошей, ні військових пенсій.

Один із зеків на записаному відео каже наступне: “На нас чиновники дивляться, як на хробаків дощових. Вони стверджують, що жодні ми не військові. Нам ні пенсії, ні виплати, за їхніми словами, не належать”.

Таким чином стало зрозуміло: всі слова Путіна про те, що цим злочинцям буде покладено якісь пільги та виплати після того, як вони зможуть повернутися живими додому з фронту в Україні, є блефом

"Путін дуже не полюбляє такий тиск": Російський опозиціонер пояснив, хто може стати наступним президентом РФ

неділя, 16 червень 2024, 17:28

Російський опозиціонер та ексдепутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов переконаний, що диктатор Володимир Путін може привести до влади когось із "кровних спадкоємців". Про це він розповів в інтерв'ю Наталії Мосейчук у межах авторського проєкту "Мосейчук+", ...

Віцепрем'єрка Швеції розповіла про зустріч з українським військовим, який втратив ноги

неділя, 16 червень 2024, 17:03

Віцепрем'єрка Швеції Ебба Буш під час саміту миру в Швейцарії згадала свою розмову з українським військовослужбовцем, передають Патріоти України. "Я ніколи, ніколи не забуду слова молодого українського солдата, з яким мені довелося зустрітися в Києві. ...