
На Торецькому напрямку російські окупанти посилили атаки. Вони також почали застосовувати "Солнцепьок", через що українським захисникам доводиться відходити. Про це у своєму телеграм-каналі "Офіцер+" розповів лейтенант ЗСУ з позивним "Алекс", передають Патріоти України.
"П**ари підтягнули рідкісного гостя — "Солнцепеки" на Торецький напрямок, вже активно працюють по наших позиціях. Штурми нон-стопами, доводиться відходити, по 1-2 будинки, але все-таки відходимо, важкі бої", — пише "Алекс".
Також про важку ситуацію на Торецькому напрямку повідомляє військовий 24 ОШБр Станіслав Бунятов з позивним "Осман".
"На Торецькому напрямку невтішні новини, п**ари підтягнули до**я піхоти та вогневих засобів. Підходять до околиць міста", — проінформував він. Також "Осман" повідомив, що в багатьох штурмових групах окупантів командири з рядів колишніх ПВК. "Тактика ешелонованих штурмових дій малими групами дає свої результати", - констатував військовий.
Поплічниця країни-агресорки Білорусь виконала умову українського президента Володимира Зеленського і вимкнула мережу ретрансляторів,завдяки яким Росія керувала своїми ударними дронами в режимі реального часу над західними регіонами України. Але це не о...
Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...