
Армія країни-агресора Росії вкотре доводить невідповідність своєму титулу "другої у світі". Солдати ЗС РФ не мають навіть елементарного забезпечення та навичок. Ба більше, на фронті вони не мають їжі, передають Патріоти України.
Так, російський окупант поскаржився дружині на голод. Про це повідомляє Telegram-канал "Інформаційний спротив". Зазначається, що воєнний злочинець РФ нарікав на нестачу їжі дружині телефоном.
Він зізнався, що хоч якусь їжу загарбники шукають у підвалах та льохах зруйнованих будинків мирних жителів України.
Зокрема на запитання дружини про те, як годують солдатів, він сказав, що бригада повністю на самозабезпеченні. Окупанти вважають, що їх покинули та забули.
Така ситуація із постачанням армії РФ, війська якої розташовані на території тимчасово окупованої Харківської області.
Крім того, агресор розповів дружині, що їх постійно обстрілюють із "Градів". А ще згадав про товариша по службі, який покінчив життя самогубством. Проте рідним сказали, що він загинув у бою, та вручили нагороду посмертно. У той час, як тіло солдата, який дійсно загинув у бою, досі валяється на позиціях.
У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...
Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак зробив заяву щодо планів польського уряду власним коштом побудувати автомагістраль до Львова. Він спростував цю інформацію, зазначивши, що таких планів немає. Про це повідомляє PAP, передають Патріоти Україн...