"Шукайте можливості, збирайте гроші": Патріарх Кирило закликав росіян забезпечити армію всім необхідним для війни проти України

Патріарх Російської православної церкви Кирило (Володимир Гундяєв), що люто підтримує війну РФ проти України, закликав жителів країни-агресора забезпечити армію всім необхідним для продовження кривавої "спецоперації" в нашій державі. Він заявив, що росіяни мають шукати всілякі можливості для цього та збирати гроші, передають Патріоти України.

Про це Гундяєв сказав 19 січня, на Водохрещі після закінчення своєї літургії в Богоявленському кафедральному соборі в Єлохові в Москві. Його заява опублікована на офіційному сайті Московського патріархату. Він нагадав про минулі війни, заявивши, що агресори не досягли свого, тому що весь народ піднявся на захист Батьківщини.

"Скільки було скривджених на радянську владу! Скільки священиків сиділо у в'язницях, скільки храмів зруйновано, скільки селян розкуркулено! Але все відступило на задній план, і люди, керовані патріотичною ідеєю, мобілізувалися, усвідомивши, що зовнішній ворог представляв величезну, екзистенційну загрозу нашій країні. І ми виграли, тому що дійсно відбулася мобілізація всього народу", – видав патріарх.

Гундяєв заявив, що росіяни повинні працювати за двох і за трьох і бути єдиними і в економічному, і в політичному відношенні.

"Наші хлопці, передусім ті, хто вирушає на передову, дуже потребують духовної підтримки. І в цій ситуації не може бути жодних формальних слів. Потрібно вміти сказати людині те, що її зміцнить, у тому числі тоді, коли пролунає команда "атаку!" Команда, без якої не може бути перемоги, коли потрібно встати і йти назустріч смерті. Адже наші хлопці зараз так і роблять — піднімаються з окопів і йдуть назустріч смерті", – видав Гундяєв, заявивши, що росіяни повинні підтримувати військовослужбовців усім чим тільки можуть і духовно, і матеріально.

Він сказав, що потрібно мобілізувати парафіян, щоб вони збирали речі та продукти. "Шукайте можливості, збирайте гроші, відправляйте посилки, по можливості самі їдьте, підтримайте військовослужбовців. Знаю, що багато чого вже робиться, але думаю, ще недостатньо, та й у медійному просторі нечасто говорять про допомогу Російської Православної Церкви тим, хто сьогодні в Донецьку, Луганську, на передній лінії фронту", – сказав патріарх.

Австралії обговорює передачу Україні десятків своїх винищувачів-бомбардувальників F/A-18 Hornet

вівторок, 6 червень 2023, 5:30

Австралія розглядає можливість відправлення 41 свого літака F/A-18 Hornet до України. Про це у вівторок, 6 червня, повідомило видання The Australian Financial Review із посиланням на джерела.

Ракетна атака на столицю: Над Києвом та його околицями ППО знищили понад 20 повітряних цілей ворога – КМВА

вівторок, 6 червень 2023, 5:15

Начальник КМВА Сергій Попко повідомив, що в Києві та навколо столиці українська ППО знищила понад 20 повітряних цілей ворога. "Не дивлячись на міжнародне гуманітарне право, ані на безрезультативність, московити продовжують атакувати мирний Київ. Знов н...