"Шукають способи, аби запустити кремлівську пропаганду": Ткаченко заявив, що представники підсанкційних каналів створили новий медіахолдинг

Статутний капітал ТОВ "Медіахолдинг "Новости" – всього 100 гривень, а його засновниками вказано 100 осіб.

Медіахолдинг "Новости", в який входять пов'язані з главою політради ОПЗЖ Віктором Медведчуком підсанкційні телеканали "112 Україна", NewsOne і ZIK, створив нове товариство з обмеженою відповідальністю. На це звернув увагу міністр культури Олександр Ткаченко, повідомляють Патріоти України.

Згідно з даними YouControl, статутний капітал ТОВ "Медіахолдинг "Новости" – всього 100 гривень, а його засновниками вказано 100 осіб – серед них Єгор Бенкендорф, Діана Панченко та В'ячеслав Піховшек.

"Заборонена "Трійка Медведчука", яка називала себе "Медіахолдинг "Новости", одягла нову маску. Створила ТОВ із такою ж назвою. Напевно, щоб РНБО і СБУ їх довго не шукали. Як зі статутним капіталом у 100 грн можна фінансувати свідомо нерентабельне підприємство – питання риторичне", – написав Ткаченко в Telegram.

Так, нове ТОВ було зареєстровано 18 лютого. Уповноваженими особами вказано Віктора Фролова (керівник) та Єгора Бенкендорфа (представник, уповноважений подавати документи для державної реєстрації, без права підпису).

Основним видом діяльності вказано виробництво кіно- і відеофільмів, телевізійних програм. Серед інших: друк продукції; тиражування звуко-, відеозаписів і програмного забезпечення; розповсюдження кіно- та відеофільмів, телевізійних програм.

Всього засновниками юрособи зазначено 100 осіб. Повний список нижче:

Повний список засновників нового холдингу.

Хіти тижня. На Донбасі вперше офіційно зафіксували російську РЛС 51У6 "Каста-2Е1", яку поспіхом намагалися замаскувати (фото)

середа, 3 березень 2021, 3:00

Волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm отримали ексклюзивне візуальне підтвердження інформації щодо першої офіційної фіксації російської радіолокаційної станції 51У6 «Каста-2Е1» на окупованій частині українського Донбасу. Волонтери...

Хто вср*вся?: Аваков заявив, що в його конфлікті із Саакашвілі був винен... Порошенко

середа, 3 березень 2021, 0:23

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та чинний голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі попри конфлікти у минулому мають добрі стосунки. Про це Арсен Аваков заявив в ефірі програми "VIP з Наталією Мосейчук" на тел...