Шукали інформацію про військові навчання: Румунія заявила, що серед біженців з України "затесалися" російські шпигуни

Румунія стала мішенню для мережі російських шпигунів, які намагалися зібрати інформацію про військові навчання та допомогу Україні. Можливі шпигуни потрапили до країни, ховаючись між українських біженців. Про це йдеться звіті Вищої ради національної оборони Румунії (CSAT), повідомляють Патріоти України з посиланням на Digi24.

Метою шпигунів було здобуття інформації у сфері оборони та безпеки та спроби добути надзвичайно важливі дані про допомогу, яку Румунія надавала Україні. Ворожі агенти шукали інформацію про військові навчання в Румунії та дислоковані в країні війська.

У CSAT зазначають, що в результаті цієї шпигунської операції збільшилась кількість військових інцидентів, кібератаки з боку Росії і саботаж поставок допомоги Україні. Видання G4 Media після ознайомлення зі звітом зазначає, що "Російська Федерація була головним політичним і військовим учасником, причетним до всіх питань безпеки в регіоні".

РФ продовжує створювати ключові військові загрози, які спрямовані на збереження і зміцнення свого впливу на держави Чорноморського регіону та реалізацію власних геополітичних амбіцій.

Позитивне рішення все ближче: Столтенберг закликав союзників НАТО дозволити Україні бити по території РФ їхнею зброєю

субота, 25 травень 2024, 4:15

Генсек Альянсу славиться тим, що завжди проявляє своє лідерство, коли щодо того чи іншого питання консенсус дозріває або вже досягнутий. Такова його роль в організації. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час інтерв'ю виданню The Economist за...

Сили оборони України планують контрнаступ на Харківщині - Bloomberg

субота, 25 травень 2024, 3:25

Українська армія зупинила просування окупантів у Вовчанську і в Липцях . Збройні сили України планують контрнаступ аби відтіснити російські війська, які захопили територію на північному сході Харківської області. Про це у п'ятницю, 24 травня, пише Blo...