"Шукати вугілля потрібно було в комині": Соратник Порошенка "потролив" ДБР, яке прийшло до нього з обшуками

Колишній народний депутат і соратник опозиціонера Петра Порошенка Сергій Березенко жартома розповів про обшуки, які сьогодні зранку у нього проводили слідчі Державного бюро розслідувань. Як пише політик, силовики шукали у нього вдома вугілля, але його можна знайти хіба що у комині, передають Патріоти України.

«Під Новий рік Державне бюро розслідувань вирішило шукати у мене вугілля. Ну, по-перше, дякую, що не газ, бо він хоч підведений до будинку. Власне, його могли відрізати «в інтересах слідства» та залишити мою родину на свята без тепла. По-друге, якщо вже шукати вугілля з «ПАР, Російської Федерації, тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей», то, очевидно, треба було починати з комина. Думаю, у ньому точно мали залишитися рештки мільйонів тонн цього палива. Але чомусь не додумались...», – написав Березенко.

Екснардеп зауважив, що у влади нема чим обігрівати країну. Тож, має місце «дешевий вертеп від ДБР, щоб згодувати людям політичні «видовища». Однак, каже Березенко, це не допоможе. «Шкода їx навіть -– і саме ДБР, і тих, хто віддає накази. І на сам кінець, якщо захочете вчергове провітритися, заходьте ще. Краще навесні. Пошукаємо разом, наприклад, обіцяні владою низькі ціни на хліб, олію, яйця і «дешеву скумбрію», – резюмував політик.

Березенко оприлюднив документи, згідно з якими ДБР проводило обшук. Це ухвала Печерського суду Києва.

Французькі "колісні танки" AMX-10RC вже відстоюють незалежність Україні. Перші відео

четвер, 30 березень 2023, 4:00

Як працюють французькі "колісні танки" AMX-10RC на полі бою в Україні – такі перші відео оприлюднили у мережі. Панцерники прибули до країни ще 16 березня, про це раніше заявляв міністр оборони Франції. Йдеться про партію з 14 одиниць. Згодом до Україні...

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...