Швейцарія дозволила Європі постачати до України запчастини для військової техніки

Влада Швейцарії дозволила постачати до України країнами Європи запчастини для військової техніки, куплених у Швейцарії. Там зазначили, що цей вид реекспорту не порушує нейтралітет країни. Про це йдеться на сайті Федеральної ради Швейцарії, передають Патріоти України.

Уряд країни вивчив два запити про експорт "швейцарськими підприємствами запчастин і компонентів збройовим компаніям Німеччини та Італії". У першому випадку йдеться про компоненти протитанкових пускових установок, у другому – систем ППО.

"Відповідно до нинішньої практики Федеральної ради поставки військового спорядження у вигляді запасних частин і складальних елементів в принципі дозволені", – йдеться у повідомленні. Зокрема, Берн дозволяє продаж такої продукції Німеччині та Італії.

Україна готова надати Росії "гарантії безпеки": Арахамія назвав головні умови

неділя, 4 грудень 2022, 0:29

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що Україна готова надати Росії так звані гарантії безпеки. Для цього країна-агресор має насамперед вивести з території нашої держави всі свої окупаційні війська та виконати низку інших умов. Про це Ар...

Везли хліб односельцям: На Харківщині через окупантів трагічно загинули двоє чоловіків (фото)

субота, 3 грудень 2022, 23:53

В Ізюмському районі Харківської області на міні підірвався автомобіль. Загинули двоє чоловіків, які везли на автомобілі "ВАЗ 2106" хліб в село Пашкове Барвінківської територіальної громади. Зв'язок із ними зник після того, як українці виїхали додому, п...