Швеція надасть Україні озброєння на понад 95 млн євро, зокрема й протикорабельні ракети

Швеція відправить на допомогу Україні озброєння на 95 млн євро. Стокгольм надасть Києву серед іншої зброї і протикорабельні ракети. Про це заявила міністр закордонних справ Анн Лінде у Twitter. Вона оголосила вміст четвертого пакету шведської підтримки України, передають Патріоти України.

"Швеція відправить до України протикорабельні ракети, протитанкове озброєння та 12,7-мм гвинтівки, включаючи боєприпаси до них", – повідомила Лінде. Міністр також зазначила, що четвертий пакет шведської підтримки включає і фінансову допомогу Збройним силам України. "Війна Росії проти України має припинитися!", – резюмувала Лінде.

Американський інститут вивчення війни спрогнозував, коли Путін натисне ядерну кнопку

субота, 1 жовтень 2022, 9:00

Загрози застосувати ядерну зброю, що походять від Путіна, не є принципово новими і, швидше за все, глава Кремля не готовий до його застосування. Про це у п'ятницю, 30 вересня, пишуть аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Є два сценарії ядерних ударів РФ по Україні: В ISW розповіли, яку відповідь може готувати НАТО

субота, 1 жовтень 2022, 8:43

В Інституті вивчення війни вважають, що російський президент Володимир Путін поспішав незаконно анексувати українські території, щоб стабілізувати становище Росії й отримати час на відновлення своїх сил для наступного наступу. Про це йдеться у звіті Ін...