"Ми виходимо з однієї епохи і переходимо в іншу": Швеція подає заявку на вступ до НАТО, оголошено рішення уряду

Уряд Швеції офіційно прийняв рішення про вступ до НАТО. Заявка буде подана найближчим часом. передають Патріоти України.

Як заявила на прес-конференції прем'єр-міністр Швеції Магдалена Андерссон, найближчим часом країна подасть заявку на вступ до НАТО. "Ми виходимо з однієї епохи і переходимо в іншу. Ми повідомимо НАТО, що хочемо стати членом Альянсу", - зазначила вона.

За її словами, посол Швеції в НАТО найближчим часом передасть намір Стокгольму приєднатися до оборонного альянсу. Заявка буде подана разом із Фінляндією.

Крім того, уряд також схвалив законопроект, який дозволить отримувати військову підтримку від усіх країн ЄС та НАТО. У той же час лідер Помірної коаліційної партії Ульф Крістерссон заявив, що це буде історичним рішенням.

"F-16 – один з найкращих винищувачів у світі": На росТБ засумували в очікуванні авіаційного "Рамштайну-9" (відео)

четвер, 26 січень 2023, 23:15

На російському телебаченні заговорили про авіаційну оборону України. Пропагандисти з нетерпінням чекають на зустріч у форматі "Рамштайну-9", на якій розглядатиметься це питання. Зокрема, на засіданні плануються переговори щодо постачання в Україну вини...

Награбовані в українців гривні обмінювали для окупантів на рублі: На Сумщині затримали чергових колаборантів (фото)

четвер, 26 січень 2023, 22:53

Двоє жителів Сумської області на початку повномасштабної війни Росії проти України підтримали окупаційну армії та запропонували загарбникам свою допомогу. Вони обмінювали вкрадені росіянами на тимчасово окупованих територіях України гривні на рублі. Пі...