
Російські окупанти на Донеччині намагалися прорвати оборону ЗСУ на Донеччині. Атака закінчилася для росіян невдало. Про це в своєму телеграм-каналі "Офіцер+" повідомив боєць ЗСУ з позивним "Алекс", передають Патріоти України.
"З південного флангу противник щойно намагався прориватися до Селидового. З району терикона на південь від міста висунулись одна БМП та один танчик. На самому початку шляху хлопці вдало мінуснули танк, а кінцева точка — це район знищення БМП. В цілому хлопці грамотно "прийняли" противника, без зайвих зусиль та паніки грамотно розібрали броню", — проінформував "Алекс". Він додав, що над утилізацією ворожої техніки працювали бійці 15-ї БрОП "Кара-Даг".

А в телеграм-каналі "Скадовський захисник" показали кадри, як бійці "Кара-Дагу" завдають ударів по росіянах, які забралися до Михайлівки на підступах до Селидового. По окупантах працювала рота ударних безпілотних авіаційних комплексів спеціального призначення "Crow company" 15-ї бригади оперативного призначення НГУ "Кара-Даг".
Москва все ще сподівається повністю окупувати Донбас до вересня 2026 року. Загарбники продовжують спроби оточити український «пояс фортець» на Донбасі, однак заяви Москви про значні успіхи на цьому напрямку не відповідають реальній ситуації на полі бою...
Росії обговорюється можливість перенесення парламентських виборів, запланованих на вересень 2026 року, на тлі економічних проблем і посилення атак безпілотників, передають Патріоти України. Про це повідомляє “Медуза” з посиланням на джерела, близькі до...