
Російські окупанти на Донеччині намагалися прорвати оборону ЗСУ на Донеччині. Атака закінчилася для росіян невдало. Про це в своєму телеграм-каналі "Офіцер+" повідомив боєць ЗСУ з позивним "Алекс", передають Патріоти України.
"З південного флангу противник щойно намагався прориватися до Селидового. З району терикона на південь від міста висунулись одна БМП та один танчик. На самому початку шляху хлопці вдало мінуснули танк, а кінцева точка — це район знищення БМП. В цілому хлопці грамотно "прийняли" противника, без зайвих зусиль та паніки грамотно розібрали броню", — проінформував "Алекс". Він додав, що над утилізацією ворожої техніки працювали бійці 15-ї БрОП "Кара-Даг".

А в телеграм-каналі "Скадовський захисник" показали кадри, як бійці "Кара-Дагу" завдають ударів по росіянах, які забралися до Михайлівки на підступах до Селидового. По окупантах працювала рота ударних безпілотних авіаційних комплексів спеціального призначення "Crow company" 15-ї бригади оперативного призначення НГУ "Кара-Даг".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...