Шиють справу Оксані Марченко: На фірми родичів Медведчука та Козака нагрянули з обшуками

У фірмах родичів народних депутатів Віктора Медведчука та Тараса Козака сьогодні, 19 березня, проходять обшуки. Слідчі дії проводять працівники поліції і прокуратури. Про це РБК-Україна повідомило джерело в Офісі генпрокурора, зазначають Патріоти України.

"Зараз йдуть обшуки. Задіяні прокуратура і Нацполіція", - повідомив він.

Обшуки проходять на Закарпатті в рамках розслідування справи про можливе незаконне заволодіння земельною ділянкою компанією дружини Медведчука Оксани Марченко. На ділянці був побудований оздоровчий комплекс "Паражин".

Крім того, проведені обшуки на підприємстві "Керамбуд", яке належить братові Медведчука Сергію і братові Тараса Козака Богдану. Розслідується факт самовільного захоплення землі та незаконного видобутку корисних копалин цією фірмою.

До цього правоохоронці провели низку обшуків на об'єктах мережі АЗС Glusco. Цю АЗС пов'язують з нардепом Медведчуком. Обшуки проходили у справі про відмивання грошей, ухилення від сплати податків, зловживання владою або службовим становищем, а також незаконне виробництво палива.

"Наші ангели": Генерал розповів, як на початку війни армійська авіація врятувала курсантів, які утримували важливу переправу у Київській області

п’ятниця, 21 серпень 2026, 7:54

Командувач армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ, бригадний генерал Павло Бардаков розповів про один з випадків, який трапився на початку повномасштабної війни, коли загін курсантів без важкого озброєння намагався втримати одну з важливих переправ у...

На концерті Кобзона аншлаг і дуже висока утилізація автотранспорту росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 21 серпня

п’ятниця, 21 серпень 2026, 7:53

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 21.08.26 орієнтовно склали: