"Шизофренія якась": Росіяни обурилися через "миротворчу" заяву Лукашенка і розмріялися про захоплення Одеси

Громадяни Росії обурилися через "миротворчу" заяву самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка. Вони заявили, що жодних перемовин бути не може, а також розмріялися про "повну перемогу Росії" та захоплення української Одеси, передають Патріоти України.

Про це росіяни писали у російських новинних Telegram-каналах, коментуючи "миротворчу" ініціативу нелегітимного лідера Білорусі. Громадяни РФ дійшли висновку, що той або марить, або хворий на шизофренію, або просто хоче всидіти на двох стільцях.

"Жодних переговорів. Тільки повна капітуляція. А Лукашенко давно відомий сидільник на двох стільцях", "Ні. Спочатку Одесу, потім можна і поговорити", "Всі бандерівці будуть знищені", "Ну які переговори, скільки можна про це говорити, ніяких переговорів до повної та беззаперечної перемоги Росії", "Найтупіша пропозиція", "Шизофренія якась", – захлиналися своєю злобою громадяни держави-терориста.

"Крим ще, може, запропонувати віддати? Миротворець блін..." – запропонували коментатори. Були навіть такі, хто озвучив пропагандистські страшилки про те, що за час запропонованих перемовин Україна нібито "переозброїться, доукомплектується, укладе договори про колективну оборону із Заходом" – і за кілька років "знову" нападе на Росію.

Розпадається й розносить неймовірний сморід: У Зеленського пояснили, чому Росія - "територія 404"

середа, 7 червень 2023, 15:44

Російська Федерація є країною-"манекеном", вона розпадається і розносить по світу неймовірний сморід, передають Патріоти України. "...РФ вже прямо зараз демонструє всі ознаки Failed State (держава, що не відбулася), "території 404"... Росія завжди прод...

Сенат Швейцарії підтримав реекспорт зброї в Україну, але є нюанси

середа, 7 червень 2023, 15:24

Сенат Швейцарії (верхня палата парламенту) погодив поправку до закону про військові матеріали. Це може розблокувати реекспорт зброї у треті країни, зокрема в Україну, передають Патріоти України. Поправку до закону підтримали 22 голосами, проти виступил...