Сі Цзіньпін доручив знайти способи допомогти Росії, не порушуючи санкцій, - The Washington Post

Влада Китаю шукає способи допомогти Росії , але побоюється американських санкцій. Про це пише The Washington Post, передають Патріоти України.

Джерела видання повідомляють, що лідер КНР Сі Цзіньпін поставив перед своїми помічниками завдання знайти засоби допомогти РФ, але зробити це так, щоб не потрапити під санкції.

З початку війни Москва неодноразово просила Китай про збільшення підтримки, зокрема фінансової та технологічної. Один із китайських чиновників, знайомий із ходом переговорів, охарактеризував їх як «напружені». «Ми розуміємо скрутне становище (Росії, – ред.), але ми не можемо ігнорувати нашу власну ситуацію. Китай завжди діятиме на користь китайського народу», – сказав чиновник.

Втім, Китай допомагає путінській РФ на дипломатичному рівні. Зокрема Пекін публічно покладає провину за війну в Україні та розширення НАТО на США, а також називає антиросійські санкції «незаконними». При голосуванні ООН Китай зазвичай утримується.

Однак у Москві таку підтримку вважають недостатньою і нагадують Пекіну, що до війни китайська влада заявляла про «безмежне» партнерство з країною-агресором.

Одне з джерел заявило, що війна в Україні затягнулася довше, ніж очікував Китай. У зв’язку з цим у Пекіні дали зрозуміти російській владі, що припинення боїв «дасть більше свободи для протидії санкціям та розвитку ділових зв’язків».

Оригінальна "реклама патріотизму": У РФ портрети ліквідованих в Україні військових розмістили у громадському туалеті (відео)

п’ятниця, 31 березень 2023, 11:45

У РФ запустили нову «патріотичну» акцію, щоби вшанувати пам’ять ліквідованих в Україні російських окупантів, повідомляють Патріоти України. Раніше фото таких «героїв» розміщували на шкільних партах, проте росіяни вирішили вийти на новий рівень абсурду,...

У окупантів великі проблеми: ЗСУ знищили щонаймеше 6 рідкісних радіолокаційних комплексів РФ, - британська розвідка

п’ятниця, 31 березень 2023, 10:30

Українські сили 23 березня оприлюднили футаж російського протибатарейного радара "ЗООПАРК-1М", який ліквідували в Донецькій зоні. Загалом, Росія втратила щонайменше шість радіолакційних комплексів і, ймовірно, лише дуже обмежена кількість залишилася в ...