Сі Цзіньпін доручив знайти способи допомогти Росії, не порушуючи санкцій, - The Washington Post

Влада Китаю шукає способи допомогти Росії , але побоюється американських санкцій. Про це пише The Washington Post, передають Патріоти України.

Джерела видання повідомляють, що лідер КНР Сі Цзіньпін поставив перед своїми помічниками завдання знайти засоби допомогти РФ, але зробити це так, щоб не потрапити під санкції.

З початку війни Москва неодноразово просила Китай про збільшення підтримки, зокрема фінансової та технологічної. Один із китайських чиновників, знайомий із ходом переговорів, охарактеризував їх як «напружені». «Ми розуміємо скрутне становище (Росії, – ред.), але ми не можемо ігнорувати нашу власну ситуацію. Китай завжди діятиме на користь китайського народу», – сказав чиновник.

Втім, Китай допомагає путінській РФ на дипломатичному рівні. Зокрема Пекін публічно покладає провину за війну в Україні та розширення НАТО на США, а також називає антиросійські санкції «незаконними». При голосуванні ООН Китай зазвичай утримується.

Однак у Москві таку підтримку вважають недостатньою і нагадують Пекіну, що до війни китайська влада заявляла про «безмежне» партнерство з країною-агресором.

Одне з джерел заявило, що війна в Україні затягнулася довше, ніж очікував Китай. У зв’язку з цим у Пекіні дали зрозуміти російській владі, що припинення боїв «дасть більше свободи для протидії санкціям та розвитку ділових зв’язків».

Хто б сумнівався: Конституційний суд РФ схвалив захоплення територій України

неділя, 2 жовтень 2022, 15:43

Конституційний суд Російської Федерації підтримав привласнення окупованих територій України - "ДНР", "ЛНР", Херсонської та Запорізької областей. Вже призначені "вибори" в "парламенти" на 2023 рік. Про це повідомляє російське пропагандистське агентство ...

Жінки та діти перелякані: У Фінляндії втікачів від мобілізації у Росії поселили разом із укранськими біженцями

неділя, 2 жовтень 2022, 15:29

У Фінляндії російських дезертирів почали селити у центри, де проживають українські біженці. Такі випадки зафіксовано вже у кількох фінських містах, українки скаржаться, що бояться за себе та своїх дітей. Реагуючи на ситуацію, українці вже звернулися до...