Сі Цзіньпін стежить за війною в Україні, як яструб: Глава ЦРУ пояснив позицію Китаю і сказав, що найбільше турбує Путіна

Президент Росії Володимир Путін стурбований тим, що військова допомога Китаю виявилася не тією, на яку він розраховував. Тим часом глава КНР Сі Цзіньпін стежить за війною в Україні, як "яструб", передають Патріоти України.

Про це директор Центрального розвідувального управління США (ЦРУ) Вільям Бернс сказав в інтерв'ю телеканалу CBS. За його словами, російський лідер може стати "небезпечним та безрозсудним", якщо він відчує себе загнаним у кут.

За словами Бернса, Путін має бути стурбованим не лише невдачами в Україні, тим, "що відбувається у нього вдома і що відбувається на міжнародній арені". "Він стояв поруч із Сі Цзіньпіном у лютому прямо перед початком війни, вони проголосили дружбу без обмежень. Що ж, як виявляється, ця дружба має певні обмеження", – сказав глава ЦРУ.

Він додав, що Китай дещо "притих" з підтримкою РФ у війні проти України, хоча Москва не отримала від нього очікуваної військової допомоги для вторгнення. Але глава Кремля все ж таки "уперто впевнений у власних судженнях" і має "хибне припущення, що він може впоратися і проти українців і проти США, і проти Заходу".

При цьому, за словами Бернса, Сі Цзіньпін спостерігає за війною в Україні, "як яструб". Директор ЦРУ зазначив, що глава КНР "певним чином протверезів від поганих успіхів у російських військових", говорячи і про плани Пекіна про вторгнення на Тайвань.

"Китайське керівництво також дивиться на те, що відбувається, коли ти починаєш вторгнення, і люди, до яких ти здійснюєш вторгнення, протистоять із великою відвагою та заповзятливістю", – пояснив Бернс.

Премії, відпустки та зарплати: Журналісти зʼясували, як Росія вербує кубинців на війну проти України

понеділок, 2 жовтень 2023, 4:15

Росія займалась вербуванням кубинців, заманюючи їх зарплатою та іншим привілеями на війну проти України. Про це інформує Reuters, передають Патріоти України. За даними видання кубинцям обіцяли заробітну плату приблизно 200 000 рублів, що дорівнює прибл...

Дехто тепер вимагає його відставки: Конгресмен США ввімкнув пожежну сигналізацію під час голосування за тимчасовий бюджет

неділя, 1 жовтень 2023, 23:43

Представник Демократичної партії США Джамал Боумен ввімкнув пожежну сигналізацію в Капітолії, коли парламентарі намагалася затримати голосування за тимчасовий бюджет США. Це призвело до евакуації, після чого поліція розпочала розслідування. Про це пові...