Сі Цзіньпін закликав війська Китаю готуватися до справжніх бойових дій


Лідер Китаю Сі Цзіньпін оголосив, що народна визвольна армія КНР має сфокусуватися на підготовці до участі у справжніх бойових діях.Сі Цзіньпін також скерував низку відповідних вказівок, передають Патріоти України.

Згідно з повідомленням, у Пекіні відбувся семінар із нацоборони та військової реформи. Учасниками стали члени Політбюро ЦК Комуністичної партії Китаю. Сі Цзіньпін, який також перебуває на посаді голови Центральної військової ради КНР, скерував учасникам семінару низку вказівок.

В одній із вказівок китайського лідера йдеться, що збройні сили країни мають "зосередитися на підготовці до участі у справжніх бойових діях". Сі Цзіньпін також заявив, що необхідно твердо дотримуватися шляхів втілення раніше визначений цілей військової реформи.

"Нормально так жахнуло": У окупованому Криму біля аеродрому в Джанкої чути сильні вибухи (відео)

понеділок, 20 березень 2023, 22:00

У тимчасово окупованому Джанкої 20 березня біля аеродрому пролунало кілька вибухів. Про це пишуть в соцмережах місцеві жителі та повідомляє телеграм-канал "Миколаївський Ваньок", передають Патріоти України. Повідомляється, що місцеві чули кілька вибухі...

У ГУР Міноборони розповіли, що відомо про постачання китайської зброї до Росії

понеділок, 20 березень 2023, 21:43

Українська розвідка не має інформації про будь-які постачання китайської зброї до Росії. Про це представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов заявив в ефірі телемарафону, передають Патріоти України. За його словами, українська розвід...