Сі Цзіньпін закликав війська Китаю готуватися до справжніх бойових дій


Лідер Китаю Сі Цзіньпін оголосив, що народна визвольна армія КНР має сфокусуватися на підготовці до участі у справжніх бойових діях.Сі Цзіньпін також скерував низку відповідних вказівок, передають Патріоти України.

Згідно з повідомленням, у Пекіні відбувся семінар із нацоборони та військової реформи. Учасниками стали члени Політбюро ЦК Комуністичної партії Китаю. Сі Цзіньпін, який також перебуває на посаді голови Центральної військової ради КНР, скерував учасникам семінару низку вказівок.

В одній із вказівок китайського лідера йдеться, що збройні сили країни мають "зосередитися на підготовці до участі у справжніх бойових діях". Сі Цзіньпін також заявив, що необхідно твердо дотримуватися шляхів втілення раніше визначений цілей військової реформи.

Росіяни вже масово тікають: Путінська репресивна машина втратить контроль над мобілізацією, - генерал Маломуж

понеділок, 26 вересень 2022, 6:56

Генерал армії України, голова Служби зовнішньої розвідки України (2005-2010 рр.) Микола Маломуж зазначив, що репресивний формат мобілізації ніколи не дозволяв активно мобілізувати військових. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо", передають П...

В ОК "Південь" розповіли, яким регіонам загрожують іранські дрони-камікадзе

понеділок, 26 вересень 2022, 6:22

Протягом останніх днів росіяни атакували Україну іранськими дронами-камікадзе, проте ці безпілотники не загрожують всім регіонам. Про це в ефірі національного телемарафону розповіла речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк, передають Патріоти України. За ...