Сі Цзиньпін запросив Путіна з візитом до Китаю і заговорив про "історичну логіку" свого візиту в Москву

Китайський лідер Сі Цзіньпін запросив російського диктатора Володимира Путіна відвідати Китай у 2023 році. Водночас вказав на наявність "історичної логіки" в тому, чому після переобрання на посаді першою країною для офіційної поїздки обрав саме Росію, передають Патріоти України.

У вівторок, 21 березня, глава КНР зустрівся з прем'єр-міністром РФ Михайлом Мішустіним, де розповів про запрошення, озвучене напереговорах напередодні. Про це повідомляють пропагандистські росЗМІ.

"Я вчора запросив президента Путіна у зручний для нього час цього року відвідати Китай із візитом, оскільки цього року в Китаї відбудеться третій міжнародний форум у межах "Одного поясу – одного шляху". У попередніх двох форумах президент Путін взяв участь", – висловився Сі Цзіньпін.

Проєкт, про який ідеться, керівництво Китаю задумало ще у 2013 році для економічного партнерства з Близьким Сходом і Європою, щоб реалізувати два великі задуми –сухопутний економічний пояс Шовкового шляху й Морський шлях XXI століття. Нині він охоплює 78 країн в Азії, Африці та Європі, за його допомогою Пекін має намір захоплювати нові ринки та розширювати свій вплив.

Пропагандисти пишуть, що і Мішустіна Сі Цзіньпін також запросив із "якнайшвидшим" візитом до його країни, закликаючи "активізувати роботу міжурядових механізмів двох держав". Крім того, глава КНР нібито пояснив вибір Росії як першої країни для візиту після переобрання на цій посаді вже втретє.

"Ми обрали РФ як першу зупинку закордонного візиту керівника Китаю. Це відповідає історичній логіці. Тому що ми є одна одній найбільшими сусідніми державами, ми також є всебічними стратегічними партнерами", – висловився він.

Зауважимо, що востаннє кремлівський лідер відвідував Китай у лютому 2022 року перед повномасштабним вторгненням його окупаційних військ в Україну. Він поїхав на відкриття зимових Олімпійських ігор у Пекіні.

Індонезія представила свій "мирний план" для України, у МЗС відреагували

субота, 3 червень 2023, 13:49

Міністр оборони Індонезії Прабово Субіанто запропонував свій "мирний план" для припинення війни в Україні - замороження бойових дій, індонезійські миротворці та референдум. Цей план політик озвучив на міжнародному саміті "Діалог Шангрі-Ла" у Сінгапурі,...

Стажувався у Москві: У Херсоні затримали посадовця ОВА, який працював на окупантів (фото)

субота, 3 червень 2023, 12:44

Служба безпеки України затримала у Херсоні чинного посадовця обласної військової адміністрації, який під час окупації міста працював на росіян та їздив на стажування до Москви, інформують Патріоти України. Як повідомляє СБУ, у період тимчасової окупаці...