Сі веде свою гру: Коли путінський наступ провалиться, Китай скорегує свою позицію на нашу користь, - Чалий

Дипломат, надзвичайний і повноважний посол України у США (2015-2019 рр.) Валерій Чалий зауважив, що Китай не хоче приєднуватися до війни на боці Путіна. Про це він сказав в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

"На фронті є китайські пристрої, але сказати, що Китай залучений, як Іран чи Північна Корея ми не можемо. Китай не хоче зайти у цю війну на боці Путіна, щоб програти. У них інші цілі, китайці своїми способами намагаються регулювати інтенсивність війни. Китай підтримує Росію політично. Вони хоч і виступають за територіальну цілісність України, але займають нейтральну позицію", - зазначив Чалий.

За словами дипломата, після з'їзду Сі Цзіньпін пообіцяв розв'язати тайванське питання у найближчі роки. "Пекін хоче взяти контроль над Тайванем. Зараз не розкривається питання, яким чином це буде зроблено, чи військовими заходами, чи іншими.

Реформування збройних сил Китаю триває саме у такому напрямку. Китай вже давно перебуває з Америкою в стосунках конкуренції та конфліктності. Завдяки санкціям США, китайські компанії, які підтримували Росію, будуть мати проблеми. Зараз Китай остаточно визначає свою позицію. Путін запевнив Китай, що зробить кроки, щоб виправити помилки та піти знов у наступ. Коли цей наступ знову провалиться, Китай чітко скорегую свою позицію і тоді вже на нашу користь", - підкреслив Чалий.

HIMARS взяв участь у нараді російських офіцерів під Херсоном - семеро поїхали "вантажем 200" (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 10:59

Декількома днями раніше російські паблики писали, що на території тимчасово окупованої Херсонської області під ударом ЗСУ опинився штабу 7-й дивізії ВДВ, в якому на той час проводилася нарада, передають Патріоти України. А наразі у мережу виклали відео...

"Вперше в історії": У Зеленського розкрили "божевільні" витрати Путіна на війну в Україні

вівторок, 26 вересень 2023, 10:43

У 2024 році російський диктатор Володимир Путін вирішив витратити на армію рекордні 11 трильйонів рублів. Це майже вдвічі більше, ніж 2023 року. Про це написав керівник Офісу президента Андрій Єрмак у мережі, передають Патріоти України. Він зазначив, щ...