
У наступальних діях на півночі Харківської області частина штурмових груп росіян втрачає до 70% особового складу "двохсотими" і "трьохсотими". В операціях на новому гарячому напрямку фронту задіяні лінійні підрозділи ЗС РФ і найманці "Шторм-Z".
Про це вранці 15 травня повідомив Telegram-канал "Атеш". Партизани відзначили значні втрати ворога на Харківському напрямку.
"Джерела й агенти руху "Атеш" повідомляють про значні втрати російських штурмових підрозділів на Харківському напрямку. Внаслідок важких боїв окремі підрозділи 138-ї окремої мотострілецької бригади, 18-ї мотострілецької дивізії і 7-го окремого мотострілецького полку втратили боєздатність. Втрати вбитими й пораненими складають до 70% особового складу", – розповіли патріоти.
"Не останню роль у цьому відіграють сутички між лінійними підрозділами ЗС РФ і "Шторм-Z". Керувати колишніми в'язнями не всім командирам під силу, навіть тим, хто має багатий військовий досвід", – додали в "Атеш". Агенти руху опору продовжують допомагати Силам оборони України та здобувати важливу інформацію на місцях.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...