Сягають 70% особового складу: Агенти "Атеш" розкрили дані про втрати штурмових підрозділів РФ на Харківському напрямку

У наступальних діях на півночі Харківської області частина штурмових груп росіян втрачає до 70% особового складу "двохсотими" і "трьохсотими". В операціях на новому гарячому напрямку фронту задіяні лінійні підрозділи ЗС РФ і найманці "Шторм-Z".

Про це вранці 15 травня повідомив Telegram-канал "Атеш". Партизани відзначили значні втрати ворога на Харківському напрямку.

"Джерела й агенти руху "Атеш" повідомляють про значні втрати російських штурмових підрозділів на Харківському напрямку. Внаслідок важких боїв окремі підрозділи 138-ї окремої мотострілецької бригади, 18-ї мотострілецької дивізії і 7-го окремого мотострілецького полку втратили боєздатність. Втрати вбитими й пораненими складають до 70% особового складу", – розповіли патріоти.

"Не останню роль у цьому відіграють сутички між лінійними підрозділами ЗС РФ і "Шторм-Z". Керувати колишніми в'язнями не всім командирам під силу, навіть тим, хто має багатий військовий досвід", – додали в "Атеш". Агенти руху опору продовжують допомагати Силам оборони України та здобувати важливу інформацію на місцях.

Ворог прагнув але не досяг: Росіяни планували оточити Харків - The Economist

вівторок, 21 травень 2024, 3:25

Початок наступальної операція перенесли на тиждень раніше. Хоча не факт, що до визначених планом 15-16 травня для такого роду удару у росіян все було б готове. Росіяни під час травневого наступу планували частково оточити Харків . Росіяни планували ча...

У Росії проблеми через дефіцит робочої сили: Розвідка Британії вказала на важливий момент

вівторок, 21 травень 2024, 2:35

Росія відчуває дефіцит робочої сили, який стає значною проблемою в деяких секторах. Про це, як пише "Європейська правда", йдеться у щоденному огляді Міноборони Британії про російсько-українську війну. Британські оглядачі наводять оцінку російського ви...