Десантники знищили військову техніку росіян
На Покровському напрямку знищено російську самохідну артилерійську установку (САУ) Піон. Про це 10 серпня повідомили Десантно-штурмові війська ЗСУ, опублікувавши відео.
Зазначається, що росіяни не полишають спроб прорвати нашу оборону у Донецькій області. Щодня деснтники стримують навалу РФ, знищуючи чималу кількість особового складу російських окупантів та їх бойові машини.
"Цього разу утилізували 203-мм самохідну гармату 2С7 Піон", - йдеться у повідомленні.
До Державна дума РФ внесено законопроєкт, який пропонує повернути в Росії смертну кару, зокрема для осіб, засуджених за корупційні злочини, передають Патріоти України. Ініціатива передбачає розширення застосування найвищої міри покарання, яка в Росії ф...
Росія повністю заборонила ввезення рибної продукції з Вірменії. Відповідне рішення ухвалив Россільгоспнагляд, пояснивши його виявленими порушеннями у двох вірменських підприємств, передають Патріоти України. Як повідомляється, під заборону потрапили ос...