"Сєп*р у сметані": Консерви від українського військового викликали переполох на Кремль-ТБ у Скабєєвої (відео)

Після "реклами" від російських пропагандистів товар почав користуватися неабияким попитом.

На російському пропагандистському телебаченні влаштували переполох через продаж в Україні консервів із жартівливою назвою "Сєп*р у сметані". Так, відома українофобськими висловлюваннями ведуча Ольга Скабєєва прокоментувала відповідний сюжет в ефірі програми "60 хвилин", передають Патріоти України.

"Подивіться, сучасна Україна. Як із такими людьми розмовляти про мир? Українська влада про мир і не збирається домовлятися", – висловилася вона, показуючи на банки з консервами "в соусі російськомовних немовлят".

Автор незвичайної ініціативи Олександр Грамарчук (Гром), який брав участь в АТО на Донбасі і балотувався до Верховної Ради, оцінив рекламу на КремльТБ. "Цифра замовників консервованих сєп*рів і снігурів перевалила за півсотні. Замовляють від 1 банки до ящика, дехто встиг уже кілька разів замовити. Після того, як Ольга Скабеєєва зробила мені рекламу на "раша-24", замовлення пішли потоком. Поспішайте, оскільки продукція лімітована, а через численні "перемир'я" і "розведення" м'яса не так багато, як було раніше", – відреагував він у Facebook.

Хіти тижня. Українська кума Ху*ла зібралася в президенти

четвер, 21 листопад 2019, 4:00

Оксана Марченко вирішила зайнятися політикою. Оксана Марченко, телеведуча і дружина політика Віктора Медведчука, який є кумом президента РФ Володимира Путіна, планує балотуватися на майбутніх президентських виборах в Україні на пост глави держави. Про ...

Хіти тижня. "А я за нього СМС-ки відправляла": З'явилася кумедна фотожаба на "перепалку" Зеленського з Тимошенко

четвер, 21 листопад 2019, 2:00

Публічна переписка в соцмережі між лідером фракції "Батьківщина" у Верховній Раді Юлією Тимошенко і президентом Володимиром Зеленським про спроби призначити людей зі свого оточення на місця топ-чиновників стала приводом для жартів. У мережі з'явилася ф...