"Сєвєродонецьк надійно захищений, його не зможуть узяти": Українські сили контролюють 10% Луганщини, - глава ОВА

На сьогодні під українським контролем перебувають близько 10% території Луганщини. Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, передають Патріоти України.

Зокрема, на сьогодні під українським контролем перебувають околиці Рубіжного; Лисичанськ, Сєвєродонецьк (також села та містечка громад), Гірська громада та територія вздовж дороги Лисичанськ-Бахмут до кордону з Донеччиною.

За його словами, найнебезпечніші напрямки на Луганщині - це Сєвєродонецький, з боку Попасної та Білогорівки (дорога Лисичанськ-Бахмут). Гайдай відзначив, що прориви тут можуть дозволити окупантам взяти область в кільце.

"Тривають бої в селах біля Сєвєродонецька. Наша оборона потужна, ми вистоїмо, Сєвєродонецьк надійно захищений, що навіть те велике скупчення рашистів та техніки не зможе його завоювати!", - наголосив він.

"Воду оставили в 19 км от нас, между минными полями": Окупант поскаржився дружині на погане забезпечення (аудіо)

четвер, 8 червень 2023, 20:54

Російські окупанти жаліються на погане забезпечення їхньої армії і готові самовільно покинути частини. Про це йдеться в перехопленій розмові окупанта зі своєю, мабуть, дружиною. Запис розмови оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборон...

"Ми святіші за Папу Римського": Російський генерал вразив цинічною заявою

четвер, 8 червень 2023, 19:27

Російський професор, генерал Євгеній Бужинський після підриву Каховської ГЕС пропонує вчинити ще один теракт - знищити Київську ГЕС, щоб загинуло якомога більше українців. Кровожерливому росіянину не сподобалось те, що "українці живуть мирним життям", ...