Сєвєродонецьк тримається, є надія на повне звільнення міста, - Гайдай

У Сєвєродонецьку тривають важкі бої з російськими окупантами. Українські захисники успішно проводять локальні операції, шанси на звільнення міста в Луганській області зберігаються. Про це розповів голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, передають Патріоти України.

За його словами, окупантам вдалося просунутися вглиб міста, і вони контролюють більшу частину Сєвєродонецька. Ще близько 20% території залишається у так званій сірій зоні.

"Але наші захисники тримають позиції на одній частині міста. Ба більше, їм вдається навіть робити певні операції, коли вони вибивають із деяких вулиць противника. Іноді навіть виходить брати полонених. Не треба Сєвєродонецьк списувати з рахунків. Ще рано. Місто тримається", – заявив Гайдай.

"Нашим захисникам вдається проводити певні локальні воєнні операції, досягати успіху – і це дає нам шанси та надію на те, що й надалі це відбуватиметься", – зазначив він.

"Ми продовжимо підтримувати Україну": Представник Британії в ООН заявив, що РФ не вдасться налякати світ ядерною зброєю

субота, 1 квітень 2023, 0:29

Росії не вдасться послабити підтримку України західними партнерами, пропри ядерний шантаж, до якого постійно вдається Кремль. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН, присвяченого обговоренню погроз президента РФ Володимира Путіна щодо розміщення так...

Путін порушив свою обіцянку Китаю та збрехав Сі Цзіньпіну - постпред України в ООН

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:51

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця сказав, що Кремль обманює і зневажає навіть тих, кого оголошує своїми стратегічними партнерами, передають Патріоти України. "Путіну знадобилося лише чотири дні, щоб порушити ще одне зобов'язання, яке...