
У Сєвєродонецьку тривають важкі бої з російськими окупантами. Українські захисники успішно проводять локальні операції, шанси на звільнення міста в Луганській області зберігаються. Про це розповів голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, передають Патріоти України.
За його словами, окупантам вдалося просунутися вглиб міста, і вони контролюють більшу частину Сєвєродонецька. Ще близько 20% території залишається у так званій сірій зоні.
"Але наші захисники тримають позиції на одній частині міста. Ба більше, їм вдається навіть робити певні операції, коли вони вибивають із деяких вулиць противника. Іноді навіть виходить брати полонених. Не треба Сєвєродонецьк списувати з рахунків. Ще рано. Місто тримається", – заявив Гайдай.
"Нашим захисникам вдається проводити певні локальні воєнні операції, досягати успіху – і це дає нам шанси та надію на те, що й надалі це відбуватиметься", – зазначив він.
"Перші двоє (італійський диктатор Муссоліні та російська імператриця Катерина ІІ) вже давно померли, а Польща не відкликає орден посмертно. А колишній канцлер Німеччини ніколи настільки відкрито не ображав польську націю, як це зробив президент України...
Іран заявив про досягнення домовленостей зі США під час першого раунду переговорів у Швейцарії. За словами речника Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїла Багаї, сторони обговорили створення спеціального механізму для безпечного проходу суден чере...