
У Сєвєродонецьку тривають важкі бої з російськими окупантами. Українські захисники успішно проводять локальні операції, шанси на звільнення міста в Луганській області зберігаються. Про це розповів голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, передають Патріоти України.
За його словами, окупантам вдалося просунутися вглиб міста, і вони контролюють більшу частину Сєвєродонецька. Ще близько 20% території залишається у так званій сірій зоні.
"Але наші захисники тримають позиції на одній частині міста. Ба більше, їм вдається навіть робити певні операції, коли вони вибивають із деяких вулиць противника. Іноді навіть виходить брати полонених. Не треба Сєвєродонецьк списувати з рахунків. Ще рано. Місто тримається", – заявив Гайдай.
"Нашим захисникам вдається проводити певні локальні воєнні операції, досягати успіху – і це дає нам шанси та надію на те, що й надалі це відбуватиметься", – зазначив він.
Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...
Центр протидії дезінформації спростував повідомлення російської пропаганди про нібито захоплення села Іволжанське на Сумщині, передають Патріоти України. За даними українських військових, населений пункт перебуває під повним контролем Сил оборони Украї...