
У Сєвєродонецьку тривають важкі бої з російськими окупантами. Українські захисники успішно проводять локальні операції, шанси на звільнення міста в Луганській області зберігаються. Про це розповів голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, передають Патріоти України.
За його словами, окупантам вдалося просунутися вглиб міста, і вони контролюють більшу частину Сєвєродонецька. Ще близько 20% території залишається у так званій сірій зоні.
"Але наші захисники тримають позиції на одній частині міста. Ба більше, їм вдається навіть робити певні операції, коли вони вибивають із деяких вулиць противника. Іноді навіть виходить брати полонених. Не треба Сєвєродонецьк списувати з рахунків. Ще рано. Місто тримається", – заявив Гайдай.
"Нашим захисникам вдається проводити певні локальні воєнні операції, досягати успіху – і це дає нам шанси та надію на те, що й надалі це відбуватиметься", – зазначив він.
Кожна далекобійна санкція – це зменшення ресурсів, що працюють на російську воєнну машину, нагадав Володимир Зеленський. Уніч на неділю українські військові уразили два нафтопереробні заводи в Росії. Про це повідомив президент Володимир Зеленський напи...
До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...