
У Сєвєродонецьку тривають важкі бої з російськими окупантами. Українські захисники успішно проводять локальні операції, шанси на звільнення міста в Луганській області зберігаються. Про це розповів голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, передають Патріоти України.
За його словами, окупантам вдалося просунутися вглиб міста, і вони контролюють більшу частину Сєвєродонецька. Ще близько 20% території залишається у так званій сірій зоні.
"Але наші захисники тримають позиції на одній частині міста. Ба більше, їм вдається навіть робити певні операції, коли вони вибивають із деяких вулиць противника. Іноді навіть виходить брати полонених. Не треба Сєвєродонецьк списувати з рахунків. Ще рано. Місто тримається", – заявив Гайдай.
"Нашим захисникам вдається проводити певні локальні воєнні операції, досягати успіху – і це дає нам шанси та надію на те, що й надалі це відбуватиметься", – зазначив він.
США вперше підтримали документ, у якому фактично відмовилися від ролі нейтрального посередника щодо України. Про це під час брифінгу на саміті Франція-Італія в місті Антіб заявив французький президент Еммануель Макрон, передають Патріоти України. . "В...
Росія продовжує реалізовувати плани зі значного розширення своїх збройних сил, однак їхнє втілення може зіткнутися з низкою серйозних труднощів. Про це повідомляють аналітики Institute for the Study of War, передають Патріоти України. За їхньою оцінкою...