Глава МЗС Польщі Радослав Сікорський відповів на заяву Ілона Маска щодо можливості відключення Starlink для української армії, зазначивши, що доступ для українських підрозділів оплачує Польща. Про це він повідомив на платформі X у неділю, 9 березня, передають Патріоти України.
"Starlink для України оплачує Міністерство цифровізації Польщі вартістю близько $50 млн на рік. Якщо SpaceX виявиться ненадійним постачальником, ми будемо змушені шукати інших постачальників", - наголосив Сікорський.
Раніше американський розробник і підприємець Ілон Маска заявив, що Starlink є ключовим фактором для української армії і без нього "лінія фронту б завалилася".
Бізнесмен стверджує, що "буквально викликав Путіна до фізичного бою один на один з Україною", але тепер втомився від "бійні".
Нагадаємо, що ЄС вже розпочав переговори із чотирма великими супутниковими операторами, щоб знайти альтернативу Starlink.
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: