
Данія, Естонія, Фінляндія, Латвія, Норвегія, Польща і Швеція планують збільшити допомогу Україні вже найближчими місяцями. Зокрема, ідеться про постачання боєприпасів. Це було озвучено у спільній заяві глав семи держав, яку опублікували 27 листопада на урядовому сайті Швеції, передають Патріоти України.
Прем'єр-міністри зазначили, що Україна має бути в змозі протистояти російській агресії, щоб забезпечити всеосяжний, справедливий і міцний мир. "Ми посилимо нашу підтримку України. Наші країни є найбільшими донорами військової допомоги Україні на душу населення, і наша підтримка не похитнеться", – запевнили лідери держав.
Вони, зокрема, обіцяють протягом найближчих місяців збільшити фінансування української оборонної промисловості й інвестиції щодо надання Україні більшої кількості боєприпасів. Також глави урядів Нордично-Балтійських країн підтвердили підтримку "плану перемоги" України й назвали Росію "найбільш значною і прямою загрозою безпеці в довгостроковій перспективі".
"Ми працюватимемо разом, щоб стримувати, кидати виклик і протидіяти агресивним і вкрай конфронтаційним діям Росії, а також забезпечити її повну міжнародну відповідальність за вчинені злочини", – ідеться в декларації.
Керівник Офісу президента Андрій Єрмак у Telegram подякував країнам Балтії, Північної Європи та Польщі, "які, як справжні друзі, стійко стоять на боці України з перших днів російського вторгнення".
Сили оборони України уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс Панцирь-С1 у Феодосії та автомобільний пором Петропавловськ у районі Керчі в тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у суботу, 27 червня, передають Патріоти Укр...
Масовані атаки українських безпілотників перевантажують російську ППО та вже вивели з ладу близько 20% нафтопереробних потужностей РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Wall Street Journal. Ефективність далекобійних ударів. Збільшення кіль...