Сім'ю Гогілашвілі охороняє підрозділ СБУ "Альфа", - журналістське розслідування

Журналісти стверджують, що нібито сім'ю скандального заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі охороняє підрозділ Служби безпеки України Альфа. У спецслужбі зазначили, що інформація щодо охорони осіб є конфіденційною, передають Патріоти України.

Розслідувачі зафіксували, як сина помічниці президента Марії Левченко та Гогілашвілі привіз до КВЦ Парковий автомобіль з номерами СБУ. Це нібито було 21 листопада, коли у комплексі проходило засідання "Слуги народу".

З хлопчиком міг бути співробітник Альфа

Дитину нібито привезли на авто Chevrolet Suburban. Журналісти зазначають, що, зважаючи на товщину дверцят та віконних рам, машина броньована. З неї вийшов чоловік, а за вже ним – хлопчик.

Номерні знаки закріплені за автомобілем Volkswagen Transporter. Журналісти стверджують, що партія таких у 2019 році надійшла на баланс СБУ. Джерела ЗМІ кажуть, що чоловік, який вийшов з машини перед хлопцем, є співробітником спецпідрозділу Альфа СБУ.

До речі, поїхав хлопчик з Паркового вже на іншому авто – Mazda 3. За інформацією ЗМІ, машина зареєстрована на Левченко.

Що кажуть в СБУ

Розслідувачам відповіли: інформація, що стосується осіб, яким за необхідності та за наявності відповідних підстав надається охорона, є конфіденційною. Крім того, наголосили, СБУ діє виключно в межах законодавства. "Це стосується діяльності із забезпечення безпеки осіб, які охороняються, та членів їхніх сімей зокрема", – додали у спецслужбі.

У редакції розповіли, що, крім відповіді СБУ, отримали підтвердження від іншого правоохоронного органу, що сім'ї Гогілашвілі дійсно надали охорону Альфи. Сам Гогілашвілі та Левченко не відповіли на телефонні дзвінки.

Чи може Альфа СБУ охороняти Гогілашвілі

Журналісти зауважили, що Альфа СБУ може надавати охорону учасникам кримінальних справ. Чиновники для отримання охорони використовують провадження про нібито загрозу життю.

Додали, що політики, яким не передбачено держохорону, можуть користуватись такими речами. Зокрема, помічнику президента та заступнику міністра за посадою держохорона не надається.

Буде чим нищити ворога: Українські воїни показали, як опановують американські кулемети (відео)

середа, 25 травень 2022, 6:44

Американський новітній кулемет М240 вже на озброєнні Збройних сил України. Наразі в підрозділах ЗСУ тривають навчання із його застосування, передають Патріоти України. Українські бійці показали на відео, як опановують нову зброю. Кулемети показали себ...

Криваві гроші - не завада: У РФ усе ще працюють 580 іноземних компаній, серед яких великі корпорації, - Кулеба

середа, 25 травень 2022, 6:25

У Росії наразі продовжують працювати 580 іноземних компаній. Причому 8 із них – великі корпорації. Але влада продовжуватиме працювати над тим, щоб вони пішли з ринку країни-терориста. Про це повідомив глава МЗС України Дмитро Кулеба в ефірі в Instagram...