
Працівники водоканалу в окупованому Росією Маріуполі не вийшли на роботу через невиплату зарплати. Про це повідомив радник мера міста Петро Андрющенко у Telegram, передають Патріоти України.
"В Маріуполі сьогодні бунт. Справжній. Міськводоканал не вийшов на роботу через невиплату заробітної плати. Взяли і не вийшли. Такий собі сюрприз окупантам, які не знають, що робити. Стріляти? Арештовувати? Розводять руками", - йдеться в повідомленні.
За словами Андрющенка, 11 серпня робітники водоканалу анонсували продовження страйку.

"Але найсмішніше, що Костянтин Іващенко (гауляйтер Маріуполя) до них не йде. От не йде і все. І всі ці куратори також. Тому що гроші на зарплату розійшлися по кишеням Іващенка, Іванова, Сабліна. А людям планували знов надати пайок. Але щось пішло не так", - додав Андрющенко.
У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...
Російські військові намагалися заховати дороговартісний комплекс ППО у підземному укритті, однак українські безпілотники все одно змогли його виявити, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Департаменту активних дій Головного управлі...